Kuo Jums gali būti naudinga virtuali 3D panorama?

3D Sferinės panoramos ir virtualūs turai, gali būti labai naudingi daugelyje sričių, ypač kur svarbus ir būtinas vaizdinis objekto reklamavimas. Virtualių panoramų pagrindinė nauda yra :

  • Erdvės prezentacija, natūraliu būdu - skirtingai, nei paprasta fotografija, 3D Sferinės panoramos ir virtualūs turai, sukuria būvimo įspūdį, apžiūrimoje erdvėje.
  • Interaktyvumas ir vaizdinės informacijos gausa - virtualaus turo lankytojas, savarankiškai gali susipažinti su reklamuojamu objektu.
  • Originalumas ir patrauklumas - pristatymas skirsis nuo daugumos konkurentų, todėl sukels didesnį susidomėjimą, nei įprastos nuotraukos, ar tekstas.
  • Išlaidų sumažinimas - virtualios 3D panoramos ir turai sumažina ne tik išlaidas, bet ir taupo Jūsų laiką.
  • Prieinamumas - 24 valandas per parą ir galimybė apsilankyti Jūsų reklamuojamame objekte/įstaigoje klientui patogiu laiku.

3D Sferinės panoramos ir virtualūs turai gali būti labai naudingi tiems, kurie siekia palaikyti ir skatinti savo verslą nestandartiniu ir pačiu moderniausiu būdu. Visame pasaulyje ši reklamos priemonė, pripažinta nepakeičiama - produktų ir paslaugų skatinime. Jos pritraukia dėmesį ir sukelia susidomėjimą bet kurio žmogaus, nepriklausomai nuo amžiaus ir socialinio statuso. Daugelis sėkmingai dirbančių bendrovių, skiria lėšų, būtent šiai novatoriškai reklamos technologijai.

3D Sferinių panoramų ir virtualių turų taikymo sritys yra labai plačios:

Nekilnojamojo turto agentūros, statybos bendrovės

Peržiūrint 3D sferinės panoramas, žiūrovas gauna žymiai didesnį kiekį regimosios informacijos apie objektą, nei iš įprastos fotografijos. Virtuali apžvalga turi tokį aukštą gebėjimą atspindėti realybę svetainėje, kad iš esmės gali pakeisti realų (fizinį) aplankymą objekte. Jūsų svetainės lankytojas gali įvertinti reklamuojamą Jums priklausančią nuosavybę, patogiu laiku, neišeinant iš savo biuro ar namų. Jūsų darbuotojai neturės gaišti laiko aprodydami objektus ir išsamiai aprašant visus privalumus, nes daugelyje atveju viskas bus atvaizduojama virtualiai. Tai leis sumažinti darbuotojų skaičių ir susikoncentruoti į realius klientus, kurie galutinai yra apsisprendę dėl objekto įsigyjimo.

Viešbučiai, poilsio namai, spa salonai, restoranai...

3D panoramos ir virtualiūs turai suteikia puikią progą pademonstruoti savo potencialiems klientams ir svečiams Jūsų viešbutio ar restorano komfortą ir interjerą...

Miestai

3D panoramos ir virtualiūs turai gali būtį įdiegti miesti informaciniuose centruose, ar savivaldybių puslapiuose. Padėtų turistams, ar svečiams susiorentuosi po miestą. Leistų susipažintį su lankomiausiomis vietomis - pastatais, parkais, muziejais ir t.t.

Istorijos ir kultūros objektai, muziejai, parodos

Virtuali kelionė - puiki reklama, pritraukianti lankytojus, sugebanti parodyti edvę ir joje demonstruojamus eksponatus, kuriuos dėl kokių nors priežasčių, lankytojas, negali išvysti gyvai.

Parduotuvės, prekybos centrai

3D panoramos ir virtualiūs turai - leidžia parodyti, Jūsų parduotuvės platų prekių asortimentą ir dizainą, klientams.

Transporto priemonės (automobiliai, jachtos ir t.t.)

3D sferinės panoramos pagalba, pirkėjas gali apžiūrėti pasirinkto automobilio vidų, prieš apsilankant salone. Virtuali panorama, leidžia pademonstruoti, net ypač riboto dydžio interjerą. 

© 2012 - 2016  http://virtualusgidas.lt