360 laipsnių produkto fotografija

Per pastaruosius kelerius metus, interneto mažmenininkai, parduodami savo produktus, vis dažniau pradeda naudoti 360 laipsnių produkto fotografijas. Dažniausiai 360 laipsnių produktų atvaizdus galime išvysti el. parduotuvių svetainėse. Jei ketinate kurti savo produktų vaizdus, svarbu suprasti 360 laipsnių produkto fotografijos pagrindus ir kaip ji gali padėti Jums auginti pardavimus internete.

Kas yra 360 laipsnių produkto fotografija?

360 laipsnių produkto fotografija yra procesas, kai specialios įrangos pagalba, produktas sukamas viena ar daugiau ašimi ir užfiksuojama produkto nuotraukų serija. Nuotraukos redaguojamos, formatuojamos ir integruojamos peržiūrai, taip suteikiame vartotojui galimybę apžiūrėti produktą iš visų pusių.

Kaip 360 laipsnių produkto fotografija, gali padėti jūsų verslui?

360 laipsnių produkto fotografija yra sudėtingesnė ir brangesnė, nei viena, mums įprasta produkto fotografija. Tad, kodėl šis pasirinkimas vertas apsvarstymo? Mano nuomone, yra trys stiprios priežastys, kodėl verta rinktis 360 produkto fotografiją:

  1. Parduosite daugiau produktų: 360 produkto vaizdai, leidžia vartotojui pamatyti detalias produkto savybes iš visų pusių. Tai pat suteikia galimybę, internetinėje erdvėje "apčiupinėti" produktą ir suprasti pirkėjui, ar produktas yra tai, ką jis nori pirkti, ar ne.
  2. Sumažinsite produktų grąžinimus: prekės grąžinimas daugelyje pramonės šakų reiškia dideles išlaidas. Net ir menkiausias produkto grąžinimo tikimybės sumažinimas, gali sutaupyti iki dešimčių tūkstančių įmonės lėšų. 360 produkto vaizdai leidžia vartotojui produktą peržiūrėti išsamiai ir įsitikinti, kad jis perka sau tinkamą produktą.
  3. Įveiksite konkurenciją: konkurencija yra intensyvi, tad bet koks pranašumas atneša daugiau pelno Jūsų verslui. Papraščiausiai, jei jūsų produktai turi 360 laipsnių vaizdus, o jūsų konkurentai ne, jūs turite geresnę galimybę šiuos produktus parduoti.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visiems produktams tinka 360 produkto fotografija. Pavyzdžiui, jei jūs parduodate produktus, kurie atrodo panašūs iš visų pusių (pvz.: kartono pakavimo dėžės), daryti 360 produkto vaizdus, būtų laiko ir pinigų švaistymas. Kita vertus, jei jūsų produktai turi svarbių funkcijų iš visų pusių (pvz.: avalynė, juvelyrika ir kt.), 360 produktų fotografija būtų puikus sprendimas.

Koks yra skirtumas tarp 3D ir 360 Produkto fotografijos?

360 laipsnių produkto fotografija - produktas sukasi apie vieną ašį, o fotoaparatas daro nuotraukas nustatytais intervalais. Pavyzdžiui, norint sukurti 360 laipsnių vaizdą viena ašimi iš 72 nuotraukų, kamera turi fotografuoti kas 5 laipsnius po kadrą.

3D produkto fotografija, tai kai produktas fotografuojamas daugiau nei viena kryptimi. Pavyzdžiui,  fotografuojamas iš 72 nuotraukų produktas, sukamas apie vieną ašį, po to perkeliamas fotoaparatas virš produkto X laipsnių ir daromos sekantčios 72 nuotraukos ir t.t. Tada gauti kadrai redaguojami, suformatuojami, ir pateikiami peržiūrai. Vartotojas gali pasukti vaizdą ne tik viena ašimi, bet ir apžiūrėti produktą iš viršaus - tai yra 3D produkto vaizdas.

Lyginant su 360 laipsnių, 3D produkto vaizdai:

  • reikalauja papildomos specializuotos įrangos
  • tinka tik tiems produktams, kurie gali būti apžiūrimi iš visų pusių
  • didelė sukūrimo kaina.

Dėl šių priežasčių, daugiau nei 90% besisukančių produkto vaizdų yra 360 laipsnių.

Kiek nuotraukų, turėtų susidaryti 360 produkto fotografija ?

Kiek kadrų geriausia fiksuoti - 24, 36, 72, 144, daugiau? Pateiksiu keletą veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

  1. Produkto kategorija: jei jūsų produktai yra gana paprasti ir neturi daug išskirtinių detalių, įvairiuose pusėse - 24 nuotraukos yra optimaliausias variantas. Kita vertus, jei jūsų produktai yra kompleksas iš daug detalių, kurios skiriasi iš visų pusių - rekomenduojama daugiau kadrų.
  2. Besisukantis tolygumas: kuo daugiau nuotraukų naudojame, tuo tolygiau produktas sukasi.
  3. 360 vaizdo užkrovimo laikas: natūralu jog, 24 nuotraukų užkrovimo laikas yra daug mažesnis, nei iš 72 nuotraukų.

© 2012 - 2016  http://virtualusgidas.lt